Střežení objektů s rychlým zásahem

PŘIPOJENÍ NA PCO

Zabezpečení firem i soukromých objektů připojením alarmu na PCO v Plzeňském kraji

Dispečink 24/7, pulty centralizované ochrany NAM a JabloNET

Zásahová vozidla Plzeň, Rokycany, Sušice, Klatovy, Domažlice (Poběžovice), Tachov

Rychlý dojezd zásahové jednotky - partnerský projekt KRUH

 

Služba ELEKTRONICKÉHO STŘEŽENÍ nebo také PŘIPOJENÍ NA PULT CENTRALIZOVANÉ OCHRANY (PCO) TUEBOR je vzdálené skryté hlídání vašeho domu nebo firmy v době, kdy si to přejete, kdy zapnete své zabezpečovací zařízení
 
Prvním krokem je výběr a instalace nejvhodnějšího ALARMU pro váš objekt. 
Služba spočívá v nepřetržitém monitorování stavu elektronických systémů střeženého objektu, vyhodnocování a třídění došlých zpráv operátorem na CENTRÁLE NOUZOVÉ SLUŽBY, která je dispečerským pracovištěm s nepřetržitým provozem, připraveným řešit tísňové stavy a zajistit odpovídající reakci. Monitorovat lze elektronické zabezpečovací systémy (EZS), protipožární signalizace (EPS), elektronické brány a oplocení pro ochranu perimetru, objekt je možné dohlížet kamerovými systémy CCTV. Na dispečinku lze sledovat i nejrůznější technická zařízení a jejich stavy jako tlak, teplotu, hladinu kapalin atp. Dispečerské pracoviště je vybaveno pulty NAM a Jablonet pro odbavení signálů všech běžně prodávaných systémů - DSC, Paradox, Satel, Jablotron a mnoha dalších.
 
Na PCO TUEBOR připojujeme všemi možnými způsoby - po telefonní lince, přes kartu mobilního operátora, po internetu, prostřednictvím bezpečnostní radiové sítě s vlastní placenou profesionální frekvencí. Každý způsob je jinak rychlý a ne každá přenosová cesta je pro přenos bezpečnostních dat dostatečně bezpečná a spolehlivá. Napojení systémů JABLOTRON na PCO TUEBOR podporuje všechny funkce vč. aplikace samoobsluhy MyJABLOTRON. Navíc svůj alarm využijete i k automatizaci a dálkové obsluze chytré domácnosti.
Druhým krokem k zabezpečení objektu je vždy správný výběr způsobu připojení vašeho systému na náš pult.

 

Na poplach z připojeného objektu reaguje operátor PCO podle předem stanoveného scénáře, který je součástí dohodnuté služby - smlouvy o střežení vašeho objektu. K okamžitému výjezdu je připraveno několik vozů s příslušníky zásahové skupiny speciálního operačního týmu SOT, jejichž polohu vidí operátor na elektronické mapě a vybírá nejbližší zásah. Rozmístění zásahových vozidel v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích (Poběžovicích) a Tachově zařadilo TUEBOR mezi generální partnery projektu KRUH zásahová služba. Náš zákazník má možnost volby mezi okamžitým zásahem k dopadení pachatele a různými způsoby prověření napadeného objektu a zejména jeho zajištění a zabránění dalším škodám nebo například pouhým předáním oznámení kontaktním osobám. Nastavení té nejvhodnější individuální služby dokončí výběr doplňkových služeb, jako je hlídání zapnutí zabezpečení objektu, kontrola neoprávněných přístupů, dálková obsluha systému, četnost patrol - tedy preventivních kontrol objektu mobilní hlídkou, přehled o přístupech do objektu a podobně. Tyto služby jsou vždy součástí některého tarifního balíčku střežení, ale mohou být sjednány i k jinému typu střežení individuálně. Účinnost elektronického střežení zvyšuje využití kamerového systému pro virtuální patroly nebo video verifikace poplachů.
 
Třetím a závěrečným krokem k vašemu klidnému spánku je tedy zvolení nejvhodnějšího tarifního balíčku, případně výběr optimální kombinace doplňkových služeb. 
Pro výběr tarifu a optimální nastavení volitelných doplňků nás kontaktujte.
 
 
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
Doplňkové služby, které je možno objednat k základním tarifům, zkompletují vaši službu střežení na PCO přesně podle vašich představ. Pro bližší upřesnění a radu k jejich výběru nás kontaktujte.